مهلت ثبت نام دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر تمدید شد

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از تمدید مهلت ثبت نام دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر استان تا 15 تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "موسی نجفی" با بیان این که ثبت نام از تعاونی‌های علاقه مند به شرکت در جشنواره از اواخر اردیبهشت ماه امسال آغاز و تا 31خرداد ماه ادامه  داشت، تمدید و این جشنواره همزمان با هفته تعاون در شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با سراسر کشور، دهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر را در شهریورماه سال جاری با هدف معرفی توانمندی‌های بالقوه و نقش‌های متعدد اقتصادی و اجتماعی تعاونی‌ها و تشویق تعاونگران برتر در پنج محور برگزار می کند.

به گفته نجفی، این جشنواره با ایجاد تغییراتی نسبت به سنوات گذشته در پنج محور شامل محور اقتصادی – مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، صادرات و ارزآوری، توسعه منطقه ای و محور توانمندسازی و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

وی اظهار امیدواری کرد: انتخاب و معرفی تعاونی‌های برتر کشور که با هدف ترویج فرهنگ تعاون و شناساندن نمونه‌های موفق تعاونی، توانمندی‌های بالقوه بخش تعاون را به تصویر می‌کشد، بتواند در راستای اصلاح آگاهی‌ها و نگرش‌های عمومی نسبت به بخش تعاون مؤثر واقع شده و با بیان فرصت‌های موجود در این بخش موجبات تشویق، ترغیب و جلب افراد و گروه‌های مستعد و علاقمند را فراهم آورد.

قابل ذکر است: علاقمندان به شرکت در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر می‌توانند تا تاریخ 15/4/94 جهت ثبت نام الکترونیکی به نشانی www.taavonibartar.ir مراجعه کنند و پس از دریافت فرمهای مربوطه نسبت به تکمیل آن اقدام نموده و به همراه مستندات تا تاریخ مذکور به ادارات تعاون شهرستانهای محل فعالیت تحویل نمایند.

12 تا 18 شهریورماه بنام هفته تعاون نامگذاری شده است.

 

۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹
کد خبر : ۴۹,۷۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید