برگزاری جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم

نخستین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور اعضا در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این جلسه که با حضور علی شیخی،مدیر روابط کار،مجید شریفی ،رئیس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات،سید امیر میروکیلی رئیس اداره حراست،حسن رضاییان ،رییس امور اداری،ملیحه برائمی کارشناس پاسخگویی به شکایات و نیکی آرمین، رییس اداره ارزیابی عملکرد و  رسیدگی به شکایات تشکیل شد؛ابتدا دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم این اداره کل ضمن تبریک حلول ماه پرفیض رمضان و قبولی طاعات با اشاره به ادغام کمیته های پیشین کمیسیون تحول اداری با استناد به بخش نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور مربوط به موضوع ساماندهی پنج کمیته تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، به تشریح الزامات و دستورالعمل ها و شرح وظایف کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم پرداخت.

در ادامه اعضا در خصوص مبارزه با فساد اداری،اصلاح فرآیندها،شناسایی نقاط آسیب پذیر،ایجاد پست الکترونیکی جهت دریافت نظرات و شکایات احتمالی مراجعه کنندگان توضیحاتی ارائه نمودند.

لازم به ذکر است اعضای جدید، طی احکامی از سوی محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد  تعیین و شرح وظایف به آن ها ابلاغ گردیده است.

در پایان ضمن معرفی اعضای جدید از زحمات و تلاش بازرسان و اعضای کمیته در سال گذشته کاظم عاقبت خیری،سید محمد مروستی زاده،سیروس آقایی،محمد جواد حیدری،سید امیر میر وکیلی و فاطمه نیکجو که با این کمیته همکاری داشتند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۹,۷۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید