مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی گلستان: فرهنگ صرفه‏ جویی در ادارات جدی گرفته شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: باید فرهنگ صرفه‏ جویی در همه بخش‏های جامعه و ادارات شهرستانی جدی گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، مهندس امرالله عباسی در جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم صرفه‏ جویی در ادارات و نهادهای دولتی تاکید کرد و گفت: باید فرهنگ صرفه‏ جویی در همه بخش‏های جامعه و ادارات مختلف جدی گرفته شود و از اسراف و ریخت و پاش‏ها  در ادارات جلوگیری شود که در این مهم تلاش و جدیت کارمندان را می طلبد.

عباسی با اشاره به آیات قرآن کریم درباره اسراف و ضررهایی که اسراف‏ کنندگان به خودشان می‏رسانند، افزود: فرهنگ صرفه‏ جویی مختص مسلمانان نیست بلکه عقل سلیم نیز آن را تحسین می‏کند.

وی در ادامه تاکید کرد: روسای ادارات نسبت به توزیع مناسب سبد حمایت غذایی  در شهرستانها مدیریت و نظارت لازم را اعمال نمایند و در راستای مرتفع کردن مشکلات مردم تلاش کنند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در ادامه به برگزاری مناسب جشنواره کارآفرینان و تعاونگران برتر در شهریورماه اشاره کرد و خواستار شد: همه روسای ستادی و شهرستانی تلاش کنند تا کارآفرینان شایسته و موفق شناسایی و از  طریق این جشنواره به جامعه معرفی شوند تا الگوی دیگران نیز قرار گیرند.

مهندس عباسی با اشاره به در پیش بودن هفته تعاون تصریح کرد: معاونت تعاون با همکاری دیگر معاونتها ، برنامه های  هفته تعاون را تهیه و برنامه ریزی نمایند تا تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه با شکوهتر این هفته و ترویج فرهنگ تعاون اندیشیده شود.

۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۰
کد خبر : ۴۹,۷۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید