همایش آموزشی کاریابی های غیردولتی استان قزوین برگزار شد

همایش آموزشی کاریابی های غیر دولتی استان قزوین با حضور دکتر سپهری مشاور وزیر و رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی،مهندس بابایی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین،مدیران کل استان های زنجان و گیلان، معاونین ،روسا و کارشناسان حوزه اشتغال و مدیران کاریابی های استان ها در اقامتگاه سنگاچین بندر انزلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین،  ناصر شفیع آبادی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: این همایش به منظور توانمندسازی کاریابی ها و ایجاد فضای دوستانه، هم فکری و بررسی مشکلات صنفی برای اولین بار توسط استان قزوین در سال 1392 طرح ریزی شد که در سال جاری با حضور استان های گیلان و زنجان همراه بود .
وی افزود: بررسی مشکلات صنفی کاریابیها،بازار کار و شرایط جهانی،مشاوره شغلی و لزوم ارتقاء کیفیت خدمات و قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی از جمله محورهای آموزشی این همایش بود.
وی اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک بتوان با تعدد این همایش های آموزشی ضمن توانمند سازی مدیران کاریابی های غیردولتی و کارشناسان آنان به وحدت رویه در امور جاری کاریابی ها کمک کرد .
۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵
کد خبر : ۴۹,۷۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید