دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در قم برگزار شد

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قم باحضور سید رضا دهناد، نصراله بازوند و مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها درسالن امام جواد استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم ، نصرالله بازوند در این کارگروه ضمن تبریک انتصاب جدید سید رضا دهناد و تقدیر و تشکر از زحمات و عملکرد آقای رضوی به بررسی مصوبات جلسه پرداخت.

دهناد رییس کارگروه اشتغال قم گفت: برای حل مشکلات و رونق اقتصادی  انتظارات بیشتری از کارگروه  می رود.
وی افزود: بخشی از مشکلات کشور ملی و بخش دیگر از مشکلات استانی است که برای حل مشکلات قم باید برنامه و طرح‌هایی را تدوین نمود.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور ویژه است تصریح کرد: در حال حاضر  باید بتوانیم زمینه را برای افزایش صادرات فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در قم حدود 9 درصد است، گفت: در حال حاضر در استان قم 80 هزار دانشجو وجود دارد و سالانه حدود 20 هزار نفر از دانشجویان فارغ التحصیل می‌شوند.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان قم با اشاره به فعالیت برخی از موسسات مالی و اعتباری در قم گفت: برخی از موسسات مالی و اعتباری در استان باید در جهت پویایی اقتصاد استان حرکتی کرده و از تمام منابع خود برای ارتقای استان گامهای ارزشمندی بردارند.

وی بیان کرد: در حال حاضر در حال تدوین بسته خروج از رکود هستیم که با تدوین این بسته برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی مشخص می‌شود.

در پایان  کمیته امداد امام خمینی (ره) از عملکرد بانکها تقدیر و تجلیل نمود.

۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۷
کد خبر : ۴۹,۷۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید