جلسه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات اداره کل تعاون ، کار و رفاه سمنان تشکیل شد

اولین جلسه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات سال 94 اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور کلیه اعضاء در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، اسماعیل غنیان ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بهره مندی از مواهب ماه پر خیر و برکت رمضان ، از تلاشهای اعضاء در بکارگیری تمام قوه تفکر در راستای بهینه سازی خرد جمعی که نظام پیشنهادات یکی از راههای آن است تقدیر و تشکر کرد و افزود: آنچه در سازمان حائز اهمیت است ایجاد احساس مهم بودن، همراه بودن و به نوعی احساس موثر بودن در بین تمام کارکنان است.

وی اظهار داشت: سازمان باید در جهتی پیش رود که به تمایل افراد جهت علاقه مندی به حضور ارج نهاده و به آنها بازخورد موثری ارائه دهد به گونه ای که افراد اهمیت این حضور را درک نموده و در فعالیتهای بهره ور سازمان با پویایی بیشتری مشارکت داشته باشند.

غنیان با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات که با تدریس همکار اداره کل و با  همکاری و هماهنگی موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار شد، گفت: نظر به بازخورد خوب و موثر این کارگاه ، شایسته است در سطح مدیران نیز برگزار شود.

  وی ادامه داد: با وجود افراد توانمند در سازمان ، می توان در دیگر دوره های آموزشی از پتانسیل افراد صاحب نظر و صاحب اندیشه حداکثر استفاده را نمود.
۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷
کد خبر : ۴۹,۸۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید