14 تیرآخرین مهلت ثبت نام در جشنواره تعاونی های برتر زنجان

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت های تعاونی تا 14 تیر می توانند نسبت به ثبت نام در دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان زنجان اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی با بیان این مطلب افزود: شرایط تعاونی های شرکت کننده تا پایان تیر بررسی و داوری ها انجام می شود.

وی اظهار کرد: نتایج داوری ها طی مرداد به وزارت متبوع ارسال و تعاونی های برتر در جشنواره امتنان و تجلیل از شرکت های تعاونی در شهریور امسال معرفی خواهند شد.

احدی گفت: برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، داشتن استاندارد های لازم در ساختار و اداره تعاونی و برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد بستر مناسب در بالندگی نیروی انسانی و حفظ و صیانت از نیروی کار از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد: تعاونگران می توانند با مراجعه به سایت http://www.taavonibartar.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۵
کد خبر : ۴۹,۸۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید