مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان ضروریست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور اساتید دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضای جلسه اظهارداشت:  هدف ازتشکیل کمیته آموزش و پژوهش درمراکز استانها  اتخاذ تصمیمات صحیح و منطبق با نیازهای منطقه ای و بومی در استانها درحوزه آموزش و پژوهش ،اجرای مدیریت یکپارچه فرآیند پژوهش است.
وی بر لزوم تغییر رویکرد درحوزه پژوهش از مطالعات کاغذی به پژوهش‌های عملیاتی و کاربردی و توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان تاکید و تصریح کرد: باید نتایج کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در زندگی جامعه هدف این اداره کل که بیش از 90 درصد مردم جامعه را دربرمیگیرد ملموس باشد.
غریوی خاطرنشان کرد:  کمیته آموزش و پژوهش این اداره کل، آمادگی پذیرش طرح های پژوهشی در حوزه های اشتغال و بازار کار، تنظیم روابط کار و صیانت از نیروی کار،  توانمند‌سازی و توسعه سرمایه‌های انسانی و اجتماعی، گسترش امور فرهنگی و اجتماعی نیروی کار، حوزه تعاون، حوزه رفاه اجتماعی و حوزه اقتصادی و تولید را دارد.

 

۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۳
کد خبر : ۴۹,۸۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید