بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه آذربایجان غربی از شرکت تراکتورسازی ارومیه

مدیر کل و جمعی از معاونین اداره کل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی استان آذربایجان غربی ضمن دیدار با مدیر عامل شرکت تراکتور سازی ارومیه از سالنهای خط تولید و کارگاههای این شرکت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی، در این دیدار که در محل شرکت تراکتور سازی  ارومیه برگزار شد  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  استان ضمن تبریک ماه ضیافت الهی ، ماه مبارک رمضان  با اشاره به روایات ائمه معصومین بر تلاش  جهت بهره مندی  هر چه بیشتر از فیوضات متعالی این ماه الهی تاکید کرد.

مهندس نقی زاده در ادامه با تقدیر از تلاش های جانفرسای مدیر عامل  و تمام کارکنان شرکت تراکتور سازی  ارومیه  با تاکید بر منویات رهبر معظم انقلاب  در خصوص  تلاش در جهت  تحقق اقتصاد مقاومتی  آن را بهترین الگوی تولید برای رسیدن به بهره وری در تولید عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به سه محور ارائه شده توسط ریاست جمهوری در آغاز سال ، توسعه صادرات، توسعه سرمایه گذاری  و ایجاد اشتغال را  محور های کاری بنگاه های اقتصادی  و خطوط تولید عنوان کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به رشد 62 درصدی تولید  محصولات این بنگاه اقتصادی  در سال 93 نسبت به سال قبل آن  و برنامه ریزی این شرکت برای افزایش میزان  تولید در حدود 82 درصد در سال جاری ،این مهم را حاصل  مدیریت صحیح  و اصولی  مدیران کار آمد  و تلاش جانفرسای کارگران زحمت کش  این مجتمع تولیدی عنوان کرد.

مهندس نقی زاده در ادامه از فعالیت های  این مجتمع تولیدی  در عرصه فرهنگ و فعالیت های قرآنی هم تقدیر نمود.

وی در ادامه خط تولید را خط مقدم خدمت و تولید ارزش های نظام عنوان کرد  و از آمادگی  همه جانبه  خود و مجموعه های مرتبط جهت حمایت و حل مشکلات شرکت تراکتور سازی ارومیه خبر  داد.

مهندس نقی زاده  در پایان خود را خادم  و خدمتگزار ملت  و فرزند وزارت تعاون کار ور فاه اجتماعی عنوان کرد  که بزرگترین افتخارش خدمت به مردم  است.

مهندس مشکینی  مدیر عامل شرکت تراکتور سازی  ارومیه نیز در  این جلسه ضمن عرض خیر مقدم با ارائه گزارشی از عملکرد  این واحد تولیدی در  سال گذشته  واز ابتدای امسال تا کنون  از افزایش 62 درصدی  تولید در سال 93 نسبت به سال قبل خبر داد.

وی با اشاره به  انواع محصولات  تولیدی در این خط تولید  از تولید  تراکتور باغی در سال گذشته  خبر داد  که همه قطعات آن  تولید  ملی هستند و به دست مهندسین زبده  و متخصص ایرانی تولید می شوند.

مهندس مشکینی ساخت تراکتور برنج  خبر داد  که ویِژه مزارع  برنج است  و گفت : ان شاء الله 210 دستگاه از آن بزودی رونمایی و وارد بازار خواهد شد.

وی افزود: علی رقم مشکلات گذشته ی این واحد تولیدی ، به همت متخصصین و کارگران در آینده ای نزدیک شاهد صادرات محصولات این واحد تولیدی به کشور های همجوار همچون ترکیه ،آذربایجان و عراق  خواهیم بود.

۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۵۰
کد خبر : ۴۹,۸۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید