جلسه هم اندیشی روسای اتحادیه های شرکتهای تعاونی خراسان رضوی برگزار شد

جلسه هم اندیشی روسای اتحادیه های شرکت های تعاونی استان خراسان رضوی با مدیران بانک توسعه تعاون خراسان رضوی درمحل سالن اجتماعات این بانک برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، در ابتداء این جلسه احمد رجایی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ستاد برگزاری هفته تعاون و جشنواره تعاونی های برتر استان با توجه به مهلت تعیین شده تا مورخ 15 تیرماه ، در خصوص ثبت نام تعاونگران در سایت مربوطه تاکید کرد .

وی در ادامه با اشاره به سهم 25 درصدی  تعاون از اقتصاد کشور اظهار داشت : کسانی که در عرصه تعاون فعالیت دارند مسئولیتشان بسیار سنگین است و بایستی با برنامه ریزی و با شناخت پتانسیل ها و ظرفیت های موجود گام موثری بردارند .

وی در بحث عملکرد اتحادیه ها و تعداد شرکتهای تعاونی های فعال  استان نسبت به کشور تصریح کرد: خراسان رضوی این افتخار را دارد که 8 درصد از کل تعاونی های فعال و 7 درصد از کل اعضاء تعاونی های فعال کشور را به خود اختصاص دهد ،  این استان همچنین در زمینه صادرات محصولات تولیدی شرکتهای تعاونی نیز در سال گذشته مقام اول را در کشور کسب نموده است .

سپس محمدی مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان رضوی طی سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیتها و خدمات این بانک در سطوح مختلف اعم از بخش ساختمان و مسکن ، کشاورزی ، دامداری ، خدمات آموزشی ، میزان تسهیلات و صدور انواع ضمانت نامه های بانکی پرداخت و تعامل سازنده بین بانک توسعه تعاون و اتحادیه ها و شرکتهای تعاونی استان را خواستار شد .

وی در ادامه گفت : خوشبختانه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با جدیت خدمات ارزشمندی را برای توسعه و ترویج فرهنگ اقتصاد تعاون در قالب اهتمام همه جانبه به تشکیل و تاسیس تعاونی ها و تعامل حداکثری با اتحادیه ها و شرکتهای تعاونی به منظور اجرایی شدن اهداف و برنامه های تعیین شده در قانون ارائه نموده است .

در ادامه این جلسه روسای اتحادیه ها و شرکتهای تعاونی استان به بیان نکته نظرات خود در راستای هم افزایی و تعامل سازنده به منظور ارتقاء و گسترش سطح فعالیتهای اتحادیه ها و شرکتهای تعاونی با همراهی بانک توسعه تعاون استان پرداختند .

در پایان این جلسه به مصوباتی از جمله  تداوم برگزاری جلسات تخصصی بانک توسعه تعاون استان با اتحادیه ها و اعضاء شرکت های تعاونی زیر مجموعه و همچینین ارتباط منسجم و سازنده فی مابین اتحادیه های شرکتهای تعاونی با اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در جلسات شورای مشورتی در جهت بهبود کار می توان نام برد .

 
۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۲۰
کد خبر : ۴۹,۸۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید