کارگاههای آموزشی حوزه روابط کار در زنجان برگزار می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری کارگاه های آموزشی روابط کار برای کارکنان شرکت ها و سازمان ها توسط شرکت های خدمات آموزشی تحت نظارت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی در جلسه روابط کار با اشاره به ماده 3 آیین نامه اجرایی فصل نهم قانون خدمات کشوری گفت: با توجه به اینکه حداقل سرانه آموزش مدیران 60 ساعت و سرانه آموزش کارکنان دستگاه ها 40 ساعت تعیین می شود. دستگاه های اجرایی موظفند با رعایت این سرانه ساعت، بودجه آموزشی مورد نیاز را به طور سالانه  در بودجه سنواتی پیش بینی و پس از تصویب هزینه نمایند. فرصت مناسبی جهت استفاده از ظرفیت و توان علمی کارشناسان ادارات تابعه در تدریس قوانین روابط کار با همراهی شرکت های ارائه دهنده خدمات آموزشی می باشد که در ارزیابی عملکرد سالانه این همکاران  واطلاع رسانی قوانین ومقررات کار برای کارگران وکارفرمایان موثر خواهد بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه یکی از سیاست های کمیته آموزش و پژوهش نیازسنجی،طراحی،اجرا و ارزشیابی از برنامه های آموزشی است، اظهار داشت:  با توجه به سیاست های کمیته آموزش و پژوهش این اداره کل، استفاده از تجربه همکاران بازرسی کار و روابط کار در قالب تدریس در آموزشگاههای ارائه دهنده خدمات آموزشی تحت نظارت موسسه کار و تامین اجتماعی عملی خواهد شد تا ضمن ارتقاء توانمندیهای آموزشی همکاران جامعه هدف این اداره ازاین آموزشها بهرمند گردد.

 

۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۶
کد خبر : ۴۹,۹۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید