مدیرکل تعاون، کار و رفاه یزد: کارآفرینی و تعاون دو دستاورد مهم اشتغال و رفاه اجتماعی را در پی دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد دیدار و در جلسه ای به بحث و بررسی فعالیت های مشترک در حوزه تعاون،اشتغال و رفاه اجتماعی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این نشست،محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به ضرورت تغییر در کیفیت آموزش و توجه به پرورش نیروی انسانی کارآمد گفت: اگر می خواهیم بحث کار آفرینی در کشور توسعه یابد، باید نظام آموزشی ما به سمتی برود که نیروهایی متخصص و با شهامت در تصمیم گیری پرورش دهد.

ریاحی اظهار کرد: کارآفرینی و تعاون دو دستاورد مهم ایجاد اشتغال و رفاه اجتماعی را برای جامعه در پی دارد که در استان ما باید جوانان را طوری درگیر نماییم تا در قالب فعالیت های کارآفرینانه ،شغل های پایداری برای خود برنامه ریزی کنند.

در ادامه حسینعلی لازمی،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق تصریح کرد: هدف ما معرفی ایده ها و برنامه ریزی جهت ارتباط صاحبان ایده با سرمایه گذاران است.

لازمی بیان کرد: باید بی انگیزگی و دید دانشجویان را نسبت به مسئله اشتغال به سمتی هدایت کرد که آن ها منتظر شغل نمانند،بلکه خود کار ایجاد کنند.

امیر یوسفی،مدیر تعاون،این اداره کل نیز بر اهمیت برگزاری دوره های ویژه جهت ترویج فرهنگ تعاون و تجمیع سرمایه های کوچک در راستای توسعه اشتغال تاکید و خاطرنشان کرد: حوزه تعاون زمینه همکاری و حمایت در خصوص طرح های علمی –پژوهشی را فراهم ساخته که این امر در شناخت ایده های نو بسیار اثر گذار است.

۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۹,۹۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید