هم اندیشی اتحادیه های مصرف و شرکت های تعاونی صنایع دستی یزد برگزار شد

جلسه هم اندیشی با حضور اتحادیه های مصرف کارمندان دولت ، مصرف فرهنگیان و شرکت های تعاونی صنایع دستی و فرش دستباف استان یزد در محل اتاق تعاون تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، دبیر اتاق تعاون استان در خصوص این جلسه و امکانات تعاونی های مصرف در عرضه  تولیدات خود، با تاکید بر صنایع دستی و پوشاک توضیح داد و سپس تجربه تعاونی ترمه و ترنج در رابطه با ایجاد غرفه در تعاونی مصرف بانک کشاورزی تهران و استقبال مراجعین به علت مناسب بودن قیمت این محصولات تولیدی توسط مدیر عامل شرکت ارائه شد.

 در ادامه میثم لطفی،رئیس اداره نظارت تعاونی ها این اداره کل با تاکید بر جایگاه ویژه صنایع دستی در استان به عنوان زمینه ساز توسعه گردشگری و اشتغال گفت: تعاونی روش مناسبی برای تجمیع سرمایه های خرد و گسترش فعالیت هایی است که می تواند در سایه خود پویایی اقتصادی استان را فراهم نماید.

میثم لطفی افزود:ضمن شناخت نیازها و زمینه های فرهنگ مصرفی صنایع دستی،می توان با استقرار سیستم های تعاونی در این بخش سرمایه گذاری های بزرگ را ممکن ساخته و از منافع چند جانبه آن در اقتصاد،اشتغال و وفاق اجتماعی بهره مند شد.

  در پایان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون  استان یزد آمادگی خود را جهت صدور معرفی نامه برای تعاونی ها و هر گونه حمایت و پشتیبانی دیگر اعلام و مقرر شد آینده ای نزدیک جلسه ای با حضور معاونین سازمان میراث فرهنگی و شرکت های تعاون صنایع دستی در اتاق تعاون تشکیل شود.

۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۳
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۹,۹۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید