استاندار اصفهان: کانون کارآفرینی می تواند بازوی فکری مدیریت ارشد استان در زمینه کارآفرینی باشد

استاندار اصفهان اعلام کرد: کانون کارآفرینی استان می تواند بازوی فکری مدیریت ارشد استان در زمینه کارآفرینی باشد و همکاری و هم افزایی زیادی را در بین کارآفرینان ایجاد کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در اولین جلسه هیئت امنای کانون کارآفرینی استان اصفهان گفت: تشکیل این کانون بر اساس مصوبه شورای عالی اشتغال و با استقرار دولت تدبیر و امید با رویکرد اقتصاد مقاومتی ایجاد و ابلاغ شد.
رسول زرگرپور با بیان این که در سال ۸۹ جرقه تشکیل این کانون زده شده بود، افزود: در این مدت عملاً کار خاصی در این زمینه انجام نگرفت ولی در دولت تدبیر و امید اقدامات اساسی برای راه اندازی آن صورت گرفت.
وی هدف از تشکیل این کانون را افزایش توان مدیریتی در شناخت موانع کارآفرینی، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان عنوان نمود و افزود: ایجاد زمینه و بستر مناسب برای گسترش و ترویج انواع کارآفرینی و نهادینه سازی فرهنگ آن و همچنین مشاوره به مدیریت ارشد استان در حوزه کارآفرینی از دیگر اهداف این کانون است.
زرگرپور با بیان اینکه تشکیل این کانون توان مدیریتی استان را در این مقوله افزایش می دهد، افزود: کانون کارآفرینی استان می تواند بازوی فکری استاندار در این خصوص باشد.
استانداراصفهان در ادامه ترکیب اعضای کانون را کارآفرینان برتر جشنواره ها، اساتید برجسته هیئت علمی دانشگاهها، نمایندگان تشکل ها و سازمان های غیر دولتی(NGO ) ها در حوزه کارآفرینی، مسئولین ادارات دولتی و خیرین مرتبط و همچنین معرفی شدگان شرکت های دانش بنیان برشمرد.
وی با اشاره به اینکه اعضای هیئت امنا ترکیبی از اشخاص حقیقی و حقوقی هستند، افزود: مرحله بعد از تشکیل هیئت امنا، فراخوان برای جذب افراد با انگیزه و نخبه است.
وی با بیان این که کارآفرینان و اساتید در صنعت و دانشگاه از این مجموعه استقبال خواهند کرد، گفت: در صورتی که این مجموعه بتواند در مسیر اصلی خود قرار بگیرد برکات زیادی به دنبال خواهد داشت.
رسول زرگرپور کارآفرینان را موتور توسعه کشورها و به خصوص در کشور و استان عنوان کرد و یادآور شد: در استان اصفهان کارآفرینان خبره و با انگیزه ای حضور دارند و این کانون می تواند همکاری و هم افزایی زیادی را در آن ها ایجاد کند.
.
۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۴۹,۹۷۶
کلیدواژه ها: استاندار اصفهان عنوان کرد: کانون کارآفرینی استان می تواند بازوی فکری مدیریت ارشد استان در زمینه ی کارآفرینی باشد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید