جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی در یزد برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با هدف شاخص مند سازی برنامه های اجرایی تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در ابتدای این جلسه،کاظم عاقبت خیری،مشاور و قائم مقام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد،دستور کار جلسه را تشریح و بر شاخص مند بودن فعالیت ها تاکید کرد.

سپس محمد حسین ریاحی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد اظهار کرد: هدف از شاخص مند کردن برنامه های ما این است که چه اقداماتی را می توانیم به صورت موثر  و با تاکید بر جامعه هدف انجام دهیم.

وی با تاکید بر شعار مقام عالی وزارت که می خواهیم از تعاون به کار برسیم تا بتوانیم در جامعه رفاه اجتماعی را محقق سازیم،گفت:حفظ و توسعه اشتغال در سایه ایجاد تفکر کارآفرینی،تسهیلات حمایت کننده و برنامه های کاربردی در جامعه امکان پذیر است.

حمیدرضا صفائیان،رئیس امور شعب بانک رفاه استان نیز گزارشی از عملکرد سال گذشته و برنامه های این مجموعه در خصوص تسهیلات و طرح تکریم ارباب رجوع ارائه کرد.

در این نشست هر یک از مدیران عضو شورای هماهنگی در خصوص اقدامات و شاخص هایی که می تواند در پرداخت تسهیلات،ایجاد کار در قالب تعاونی،مشاغل خرد،بنگاه های کوچک و رفاه اجتماعی جامعه هدف موثر واقع شود،به ارائه گزارش و تبادل نظر پرداختند.

۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۹,۹۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید