انعقاد تفاهم نامه مشترک اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه پیام نور یزد

تفاهم نامه همکاری های مشترک فی مابین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه پیام نور استان یزد به منظور کمک به تحقق اهداف،سیاست ها و اجرای برنامه های مشترک منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، این تفاهم نامه در راستای جلب همکاری موسسات آموزش عالی برای توسعه بخش تعاون کشور و بهره مندی از خرد جمعی،بین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نمایندگی محمد حسین ریاحی و رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد به نمایندگی سعید عابسی در 9 ماده مجزا منعقد شد.

هدف ازاین تفاهم نامه هدایت و ساماندهی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه پیام نور استان یزد با نگاه کارآفرینی در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان، توسعه همکاری های علمی،آموزشی ،ترویجی و فنی جهت استمرار ارتباط سازمان یافته  و همکاری مشترک به منظور اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ تعاون و کارآفرینی می باشد.

در این تفاهم نامه بر موضوعاتی چون اطلاع رسانی و ارائه برنامه های آموزشی جهت دانشجویان و دانش آموختگان برای توسعه فعالیت های اقتصادی و اشتغال زا در قالب تشکل های تعاونی،حمایت از تعاونی های مربوط به این واحد دانشگاهی،شناسایی دانشجویان صاحب ایده و طرح های دارای توجیه اقتصادی ،فنی و مالی و ایجاد شرایطی در راستای توسعه همه جانبه تعاون تاکید شده است.
در پایان طرفین نسبت به همکاری ها و توانمندی های مشترک،قول مساعد دادند.
۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۴۹,۹۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید