مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: خانواده معظم شهدا را همواره باید مورد تکریم و تجلیل قرار داد

مهندس احمدی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان با حضور صمیمی در جمع خانواده معظم شهید پیچک با آنان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان رضوی ، در  این دیدار که با حضور دکتر دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز، معاونین و جمعی از مسئوولین اداره کل صورت پذیرفت.

مهندس احمدی در این دیدار با تاکید بر لزوم تکریم خانواده های شهدا اظهار داشت : خانواده معظم شهدا به عنوان میراث گرانبهایی هستند که باید همواره آنان را مورد تکریم و تجلیل قرار داد.

وی با اشاره به پیشرفت های گسترده کشور در زمینه های مختلف، این موفقیت ها را مرهون فداکاری ها و دلاور مردی های شهدای گرانقدر دانست و خاطر نشان کرد: امروز تلاش دشمن، رویارویی با ما در جبهه جنگ اقتصادی و علمی است که البته به برکت وجود همین فرزندان شهدا و  همه جوانان پاک این مرز و بوم در این جبهه نیز ناامید بازخواهد ماند.

مهندس احمدی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود حضور فرزندشهید پیچک را در جمع خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی مایه افتخار دانست و عنوان نمود : حضور این عزیز در جمع کارکنان اداره کل منجر به تقویت روحیه همدلی ،  همکاری و تلاش در سایر پرسنل نیز گردیده است .

مهندس احمدی اظهار داشت:  نام و یاد این شهدای گرانقدر با خاطرات و پیروزیهای انقلاب اسلامی عجین شده و نقش جانبازیهای اثر گذار و مبارزات سازنده این عزیزان بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه افزود : در این برهه حساس از زمان  نگاه جامعه جهانی به ایران دوخته شده و دشمن در پی ایجاد تفرقه و ضربه زدن به میهن اسلامی ماست. پس فراموش نکنیم  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میراث گرانبهایی است که در سایه فداکاریها و از خود گذشتگی های این شهیدان بزرگوار و تمامی شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب بدست آمده و حفظ ارزشهای و آرمانهای این عزیزان امری واجب و غیر قابل قصور است.

دکتر دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز نیز در این دیدار تصریح کرد: عرصه اقتصادی اکنون اصلی ترین و مهمترین جبهه رویارویی نظام جمهـوری اسـلامی ایـران با دشمنان است و همه ما می بایست در هر جایگـاهی با استعـانت از درگـاه آفریدگـار بی همتا و با حفظ دستاوردهای شهدا و جانبازان انقلاب و پایبندی به اصول نظام و حمایت همه جانبه از ولایت فقیه با این تهاجم به مبارزه برخواسته و نقشه های شوم استکبار جهانی را با شکست مواجه کنیم.

ایشان همچنین تصریح کرد: وفاداری به آرمانهای شهدا و پاسداشت  دستاوردهای آنان مهمترین و بزرگترین پشتوانه برای ماست تا با تکیه بر این گنجینه گرانبها و الگو سازی ازمبارزه بی چشمداشت و ایثار تحسین بر انگیز این عزیزان در مقابل هجوم ناجوانمردانه دشمن پایداری کرده و مراتب تعالی و ترقی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۳
کد خبر : ۵۰,۰۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید