سومین جلسه شورای هماهنگی در اردبیل تشکیل شد

سومین جلسه شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل در سال 94 تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه که با حضور اکثریت اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تشکیل یافته بود سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گزارشی از عملکرد این اداره کل در بخش مراکز آموزشی فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی و آموزشهای این اداره کل در زندان، پادگان و دانشگاه و صنایع و همچنین برنامه ها و طرحهای در دست اقدام از جمله دیپلماسی مهارت، طرح معادلات اقتصادی ، توانمندسازی زنان عشایر روستایی و سایر طرحهای اولویت دار در حوزه تعاون و طرح کارورزی دانشجویان ارائه کرد.

در بخش دیگری از این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت آموزش گفت: مشکل عمده بخش آموزش در نیازسنجی صحیح و آینده نگری است. تلاش ما باید معطوف به شناسایی نیازهای واقعی بازار کار باشد و برنامه ریزیهای آموزشی بر اساس نیازسنجی بازار کار انجام پذیرد.

در این جلسه از کلیه اعضاء درخواست شد نقاط قوت و ضعف جلسات شورای هماهنگی را اعلام نمایند تا با اتخاذ تصمیمات لازم در ارتقای کیفیت محتوایی جلسات گامهای موثری برداشته شود. همچنین با توجه به ضمانت و ارائه تسهیلات صندوق کارآفرینی امید مقرر شد اعضاء جلسه نسبت به معرفی پشتیبانان طرحهای مشاغل خانگی جهت دریافت تسهیلات اقدام نمایند و از وجود افراد بهره مند از این تسهیلات نیز در نمایشگاههای آتی استفاده کنند.

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۵۰,۰۴۱
کلیدواژه ها: سومین جلسه شورای هماهنگی در سال 94

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید