دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان غربی با مدیرکل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با مدیر کل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  استان آذربایجان غربی در این دیدار که در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  برگزار شد، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مدیر کل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  مسئولیت خطیری برعهده دارد چرا که بستر اصلی نیروی انسانی جامعه در اختیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  است.

نقی زاده گفت: باید کار این کانون  به مردم معرفی و شناسانده شود تا استقبال  و اشتیاق برای حضور در این مجموعه  افزایش یابد.

وی با اعلام اینکه 60 درصد جامعه مخاطب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  هستند  و ظرفیت های بسیار خوب فرهنگی و ورزشی در اختیار این اداره کل  است ،از آمادگی برای همکاری  و تعامل میان دو سازمان در زمینه های مختلف خبر داد.

زاهدی مدیر کل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  استان هم در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیر کل تعاون ،کار ور فاه اجتماعی  استان به تشریح فعالیتهای این حوزه پرداخت و افزود: این کانون با حضور کودکان  و نوجوانان گروه سنی 4 تا 17 سال در سه حوزه فرهنگی – هنری و ادبی  تحت لیسانس سازمان های جهانی  و با حضور مربیان متخصص و کارکشته  و نخبه فعالیت می کند.

وی حضور مربیان متخصص را در این کانون به جهت تربیت نسل آینده ضروری عنوان کرد.

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸
کد خبر : ۵۰,۰۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید