مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: آماده برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین ومقررات قانون کار و ایمنی هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در بازدید از انجمن صنفی پیمانکاران استان زنجان گفت: آماده برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات قانون کار و ایمنی برای کارفرمایان هستیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی، در جلسه شورای معاونین اداره کل که در محل انجمن صنفی پیمانکاران عمرانی استان گفت:  این کارگاه جهت آموزش قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی، مقررات ایمنی و حفاظتی و سایر امور مرتبط با کارگران و کارفرمایان برگزار می شود.
وی با بیان این که هرگاه انسان با حق و حقوق خود آشنا باشد کمتر اشتباه می‌کند، تصریح کرد: بیشترین مشکلات ما در زمینه کار و دیگر عرصه‌ها از ناآگاهی از قوانین سرچشمه گرفته و اینکه گاهی ما به علت کمبود اطلاعات، گلایه‌مند از ضایع شدن حق خود هستیم در صورتی که مشکل از ناآگاهی خود ما بوده است.

غریوی عنوان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سعی بر این دارد تا با ارتقای سطح آگاهی، کارآفرینان ، پیمانکاران و کارگران را با قواعد و مقررات کار و تامین اجتماعی و مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار آشنا نموده تاضمن کاهش دعاوی و اختلافات کارگری و کارفرمایی موجبات حفاظت از منابع انسانی به عنوان سرمایه های ارزشمند مادی واحدهای مشمول قانون کار فراهم شود.

 

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰
کد خبر : ۵۰,۰۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید