نشست هم اندیشی با کانون انجمن صنفی کارفرمایی در سمنان برگزار شد

در راستای اجرای اصل سه جانبه گرایی نشست هم اندیشی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با کانون انجمن صنفی کارفرمایی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی سمنان، اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک روز صنعت و معدن هدف از این نشست را تبیین سیاست های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر توسعه و ترویج تشکل های کارگری و کارفرمایی و تشویق طرفین به منظور حل و فصل مشکلات و مسایل مربوط به تشکلها و ایجاد زمینه مساعد برای اجرای قوانین و مقررات دانست.
وی بر معرفی ظرفیت کانون در فرآیندهای تصمیم سازی و تصمیم گیری از قبیل تامین اجتماعی ، دارایی ، شورای گفتگو و ... تاکید نمود و گفت: انتظار می رود کانون در زمینه های مختلف از جمله شناسایی ظرفیت های استفاده از اتباع خارجی و مشاغل استراتژیک اعلام نظر نماید.
غنیان با اشاره به نیازسنجی آموزشی در واحدهای صنعتی گفت: نیازسنجی به نیروی کار در سطح استان باید از طریق انجمن صنفی کارفرمایی انجام پذیرد و کانون باید با شناسایی و ساماندهی کارگران منطبق بر نیاز واحدهای صنعتی که افراد در چه شغلی هستند و بکارگیری آنها در چه زمینه شغلی مورد نیاز است به تفکیک شهرستانی اقدام نماید.

وی اظهار امیدواری نمود با تعامل بیشتر و ارتباط تنگاتنگ و دو سویه سطح خدمات ارایه شده ارتقاء یابد.
همچنین در این نشست اعضای هیات مدیره کانون انجمن صنفی کارفرمایی هر یک نظرات و دیدگاه های خود را درخصوص ارتقای جایگاه تشکلات کارفرمایی بیان کردند.

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳
کد خبر : ۵۰,۰۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید