برای نخستین بار در خوزستان؛جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی و تعاون برگزار می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی با هدف هدایت دانشجویان، دانش آموختگان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها به سوی تشکیل تعاونی و توسعه کارآفرینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، هوشمند صفائی گفت: برای شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر، ارایه ایده ها وتشریح جزییات پیشرفت کاری توسط آن ها، تفاهم نامه همکاری مشترکی در بهمن سال گذشته بین دانشگاه آزاد اسلامی و معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

وی ادامه داد:‌ در این خصوص واحدهای دانشگاهی متقاضی در سراسر کشور آمادگی خود را برای برگزاری این جشنواره اعلام کردند که از استان ما نیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول اعلام آمادگی کرد و به نظر می رسد با توجه به هماهنگی های صورت پذیرفته این جشنواره در آذرماه سال جاری در این واحد دانشگاهی برگزارشود.

صفایی تاکید کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی نقش مهمی در توسعه فرهنگ کارآفرینی و تعاون در میان اقشار تحصیلکرده و دانشگاهی استان خواهد داشت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینی را هم از بخش های جانبی این جشنواره برشمرد.


۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۵۰,۰۸۳
کلیدواژه ها: جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی و تعاون+هوشمند صفائی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید