سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی زنجان: استفاده از پتانسیل های اشتغالزایی نهادهای دولتی و خصوصی ضروریست

سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی زنجان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص همدلی و همزبانی مردم و دولت بر اهمیت هم افزایی پتانسیلها و ظرفیتهای نهادهای دولتی و خصوصی در حوزه اشتغال، تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی تصریح کرد: وقتی مقوله اشتغال مطرح میشود کلیه بخشهایی که در این زمینه ظرفیت و توانمندی دارند دخیل و مسئول هستند و ما باید با مشارکت و مساعی همدیگر،  با همدلی و همزبانی، گره از مشکلات جوانان دراین حوزه باز کنیم .

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با شرکت بین المللی  نگار نصر استان بیان کرد : انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با شرکت نگار نصر یکی از اقدامات برجسته اداره کل در سال جاری بود که بمنظور همکاری متقابل و مشترک در زمینه اشتغالزایی و توانمندسازی برای کارآفرینان و کارجویان بسیجی استان منعقد شده است .

یوسفی  موضوعاتی از جمله برگزاری همایشها ، کلاسها و نمایشگاههای کارآفرینی و اشتغالزایی  و نیز  توانمندسازی کارجویان از طریق تسهیلات کم بهره طبق ضوابط مشخص را از اهم عناوین همکاریهای دوجانبه مشترک برشمرد .

 

۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳
کد خبر : ۵۰,۱۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید