مدیرکل تعاون، کار و رفاه هرمزگان خبر داد: برگزاری دور پنجم آزمون ملی مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از برگزاری پنجمین دوره آزمون ملی مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی در سال 94 از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" با بیان این مطلب افزود: در راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی بخش مولد اقتصاد کشور و نیز گسترش فرهنگ حفاظت فنی و ایمنی کار، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت واجدین شرایط، آزمون ملی مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی را در سال 1394 برگزار می نماید.

وی با بیان این که این آزمون در10 رشته تخصصی برگزار می گردد، اضافه کرد: رشته های تخصصی مورد آزمون شامل بررسی و اندازه گیری عوامل زیان آور فیزیکی و شیمیایی، ایمنی برق، ارائه سیستم ها و راه حلهای ایمنی در محیط کار، ایمنی معدن، ایمنی ساختمان، آموزش ایمنی عمومی، ایمنی دیگهای بخار و سایر موارد تخصصی می باشند.

مهندس سلیمی بیان کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون جهت اطلاع کامل و دریافت فرم ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی http://crtosh.mcls.gov.ir/files/attach/moshaveran/sabtenam5.pdf و یا سایت اینترنتی مرکز تحقیقات و  تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار مراجعه نموده و از موارد و شرایط این آزمون اطلاعات لازم را کسب نمایند.

وی افزود: بر اساس اطلاعیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار، متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند جهت ثبت نام حداکثر تا روز شنبه 31 مرداد 1394 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام  و ارسال مدارک درخواستی از طریق پست اقدام کنند.


۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲
کد خبر : ۵۰,۱۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید