دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار و با حضور معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار ، مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، مهندس شیوندی دبیر کارگروه اشتغال ضمن قرائت دستور جلسه گفت: تعهد اشتغال دستگاههای اجرایی استان  در سال 94براساس سند توسعه اشتغال که حدود 9050 شغل در بخش های مختلف دستگاههای اجرایی چه در بخشهای عمرانی و چه در بخش های تولیدی ، خدماتی و کشاورزی تقسیم بندی شده است که با توجه به اعتبارات ابلاغی و ملی که دارند بتواند طرح های که به آنها ارجاع داده می شود را ساماندهی کنند و بتوانیم سند توسعه اشتغال استان را اجرایی کنیم .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید در سال گذشته 128 میلیارد ریال پرداختی در بخشهای مختلف نظیر مشاغل خانگی ، خود اشتغالی  و طرحهای پشتیبان داشته است .

وی بیان کرد:  یکی از رویکردهایی که صندوق کارآفرینی امید امسال پیگیر آن است بحث پشتیبان است جایی که زنجیره تولید تکمیل می شود .۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲
کد خبر : ۵۰,۱۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید