راه اندازی تعاونی هنرمندان و ورزشکاران در خرامه

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خرامه از طرح طرد اتباع غیرمجاز بیگانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ور فاه اجتماعی خرامه، عبدالحسین بذرافشان در تشریح این خبر، اظهار کرد: در راستای طرح شناسایی و طرد اتباع بیگانه غیر مجاز طی سه مرحله گشت شناسایی و طرد اتباع بیگانه غیر مجاز توسط اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرامه و نیروی انتظامی در سه نقطه شهرستان برپا شد که در این بازرسی‌ها، تعداد 13 نفر تبعه بیگانه غیر مجاز شناسایی و دستگیر شدند.

بذرافشان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اشتغال موجود از همه دستگاه های اجرایی درخواست داریم تا در این راستا همکاری کنند تا زمینه اشتغال موجود در شهرستان توسط اتباع بیگانه اشغال نگردد.

وی همچنین از برگزاری نشست با هنرمندان شهرستان خرامه در رشته های مختلف هنری جهت تشکیل شرکت تعاونی هنرمندان خبر داد.

بذرافشان با اشاره به سخنان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در سفر به خرامه، اظهار کرد: نشستی با حضور تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان رشته های مختلف هنری این شهرستان در محل این اداره برگزار گردید و اهمیت تشکیل شرکت های تعاونی برای حضار تبیین شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه پیشنهاد تشکیل شرکت تعاونی هنرمندان به این عزیزان داده و آمادگی کامل این اداره جهت همکاری با هنرمندان درخصوص راه اندازی این شرکت اعلام شد.

بذرافشان همچنین از برگزاری نشست با ورزشکاران و پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی خرامه جهت تشکیل شرکت تعاونی ورزشکاران این شهرستان خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این جلسه با حضور ورزشکاران و تعدادی از پیشکسوتان در رشته های مختلف ورزشی این شهرستان در محل این اداره برگزار گردید.

بذرافشان ادامه داد: همچنین در این جلسه، پیشنهاد تشکیل شرکت تعاونی به ورزشکاران داده شد و راهنمائیهای لازم نیز در این خصوص توسط کارشناس تعاون این اداره به آنها ارائه گردید.

۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶
روابط عمومی اداره تعاون، کار ور فاه اجتماعی خرامه |
کد خبر : ۵۰,۱۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید