جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اردبیل برگزار شد

مسئول ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ستاد اقامه نماز کشور با بالاترین مقام هر دستگاه اجرایی برای سال 94 تفاهم نامه منعقد می کند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور اعضاء جلسه و مسئول ستاد اقامه نماز استان تشکیل یافت.

در آغاز جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت نماز گفت: این جلسات بمنظور برنامه ریزی برای توسعه فرهنگ نماز جماعت در اداره کل و واحدهای کارگری تشکیل می شود و علی رغم اینکه شورای اقامه نماز این اداره کل در سال 93 بعنوان دستگاه شایسته تقدیر برگزیده شده بود اما باید عملکرد بیشتری در حوزه ترویج فرهنگ نماز داشته باشیم و در این راستا گامهای موثری برداریم .

سپس مسئول ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی اعلام کرد : ستاد اقامه نماز کشور با هر دستگاه اجرایی برای سال 94 تفاهم نامه منعقد می کند.

عبدی گفت: این تفاهم نامه بین بالاترین مقام دستگاه و ستاد اقامه نماز کشور منعقد می شود و رئوس برنامه های اصلی پیش بینی شده دستگاه برای توسعه فرهنگ نماز در این تفاهم نامه قید می گردد و ارزیابی عملکرد دستگاه اجرایی در حوزه فرهنگ نماز بر اساس موارد مندرج در تفاهم نامه صورت خواهد گرفت.

در ادامه جلسه بحث پیرامون توسعه فرهنگ نماز در واحدهای کارگری استان انجام پذیرفت و چند پیشنهاد نیز در راستای نحوه عملکرد بمنظور بهبود رویه در اشاعه فرهنگ نماز در حوزه های کارگری ارائه گردید.

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۵۰,۲۳۵
کلیدواژه ها: شورای اقامه نماز استان اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید