جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان یزد برگزار شد

جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان یزد با حضور فرماندار،معاونت برنامه ریزی و مدیر اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در ابتدای این جلسه عباس امراللهی دبیر کارگروه تخصصی اشتغال و مدیر تعاون ،کار و رفاه  اجتماعی  شهرستان یزد ،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه  مبارک رمضان  و اشاره به تغییر نام صندوق مهر امام رضا (ع) به صندوق کارآفرینی امید در خصوص دستور کارجلسه،میزان اعتبارات صندوق مذکور، نحوه و میزان پرداخت تسهیلات توضیحاتی ارائه و گفت: پیشنهاد می شود کارگروهی برای پیشبرد هر چه تمام تر اهداف این طرح تشکیل شود.

محمود شاکری شمسی،فرماندار یزد در این جلسه با تقدیر از عملکرد صندوق کارآفرینی امید در شهرستان یزد گفت: یکی از ویژگی های این صندوق اعطای تسهیلات با کارمزد حداقلی به کارآفرینان و جویندگان شغل است.

فرماندار یزد با تأکید بر سهولت در اعطای تسهیلات به کارآفرینان افزود: باید سازوکارهایی فراهم شود تا بروکراسی های اداری مانع در دریافت تسهیلات اشتغال زایی توسط افراد نشود.

در پایان امامی مدیر صندوق کارآفرینی  استان گزارش جامع و کاملی از میزان جذب اعتبارات سال 93 صندوق به حاضرین ارائه و اظهار داشت: عمده فعالیت‎های صندوق در سه حوزه اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان است اما با توجه به سیاست‎های گذشته و امسال، فعالیت صندوق کارآفرینی و امید در دو حوزه اشتغال و ازدواج پررنگ‎تر است.
در این نشست به طرح سوالات و بیان مشکلات در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز جهت دریافت تسهیلات پرداخته شد.
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۰,۲۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید