برگزاری انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شهرستان مهریز

مجمع مدیران به منظورانتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شهرستان مهریز در محل سالن اجتماعات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، مجمع مدیران به منظور انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شهرستان مهریز با حضور علی شیخی مدیر روابط کار،حمیدرضا دهقان، رئیس اداره تشکلهای کارگری – کارفرمایی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد ،ناصر زارع مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز، کارشناسان مربوطه و 30 نفرازکارفرمایان برگزار شد.

در این انتخابات، علی شیخی مدیر روابط کار،اظهار داشت: بدون تردید کارگران و کارآفرینان از مهمترین فعالان اقتصادی و اجتماعی جامعه محسوب می شوند و چرخه های تولید و اقتصاد کشور با بهره گیری از وجود این افراد می چرخد.

وی افزود: تعادل بخشی در روابط کارگر و کارفرما موجب بهبود فعالیت ها و پیشرفت متقابل افراد در حوزه های مختلف کاری می باشد که امید است وجود شوراهای حل اختلاف در این امر موثر واقع شوند.

لازم به ذکر است در این مجمع  از بین 8  نفر داوطلبین واجد شرایط ثبت نام شده، بعد از اخذ آراء 4 نفر به عنوان نماینده کارفرما جهت حضور در جلسات حل اختلاف انتخاب شدند.

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۰,۲۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید