مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: هفته تعاون، بهترین فرصت برای بیان توانمندی این بخش است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه ستاد بزرگداشت هفته تعاون گفت: هفته تعاون، بهترین فرصت برای بیان توانمندی این بخش است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان "احمد غریوی" در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته تعاون با تکریم از فعالیت های تعاون گران  اظهارکرد:. باید تلاش کنیم تا در برنامه های هفته تعاون همه فعالان عرصه تعاون در شهرها و روستاهای استان مشارکت داشته باشند. وی در ادامه بر ضرورت مشارکت همه تعاون گران در اتحادیه ها و شرکت های تعاونی استان و شهرستان ها در بزرگداشت هر چه بهتر هفته تعاون بر استفاده از فرصت های رسانه ای و تلویزیونی در هفته تعاون برای معرفی  شرکت ها و شخصیت های برتر و نمونه تعاون و اقدام های موفق تعاونی تاکید کرد.


این مسئول  خاطرنشان کرد:  کار تعاونی یعنی همدلی و همزبانی؛ پس باید تلاش نماییم در حد وسعمان به شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال دولت و ملت همدلی وهمزبانی نام گذاری شده جامه عمل بپوشانیم.

غریوی خاطر نشان کرد: باید برای ایجاد تغییر نگرش به حوزه تعاون و تمهید زمینه برای نقش آفرینی این حوزه در تقویت اشتغال و فضای کسب و کار استان مجدانه تلاش شود و از ظرفیت تعاونی ها برای توسعه استان بیشتر استفاده شود.

وی ادامه داد: امسال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان مکلف به ایجاد شرکت های تعاونی توسعه و عمران در سطح شهرستان ها شده است و شکل گیری ساختار درست این شرکت ها زمینه ساز پویایی و توسعه در هر شهرستان خواهد بود.
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۷
کد خبر : ۵۰,۲۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید