بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان از شرکت زمزم گرگان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان به همراه رییس اداره روابط کار استان از شرکت زمزم گرگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستانف مهندس امرالله عباسی در بازدید از شرکت زمزم گرگان گفت: هدف از این بازدیدها آشنایی با مشکلات موجود در صنایع و کارگران این واحد ها و تلاش در جهت مرتفع کردن مشکلات در شرایط سخت اقتصادی امروز میباشد.

عباسی افزود: با توجه به شرایط  کشور ، آگاه بودن از مشکلات واحدهای تولیدی این امکان را به ما می دهد که به نحو مطلوب و شایسته از آنان حمایت کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: کمک به پویا بودن واحدهای تولیدی و اقتصادی و همچنین حفظ و تثبیت اشتغال موجود از استراتژی های مهم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است.

مهندس افضلی اعلام کرد: تسهیلات بانکی معوق و بدهی های بیمه ای،اصلی ترین مشکلات شرکت زمزم گرگان

مدیرعامل شرکت زمزم گرگان در حاشیه بازدید مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان از این شرکت گفت: تسهیلات بانکی که اقساط آن از 7سال پیش تا به حال پرداخت نشده و همچنین بدهی های بیمه ای  از مشکلات اصلی یکی  از بزرگترین واحدهای کارگری استان است.

افضلی افزود: با وجود تمام مشکلات، حقوق کارگران را به روز پرداخت می کنیم و با مدیریت بحران توانستیم آرامشی نسبی را در شرکت حکمفرما کنیم اما مشکلاتی که از سالهای قبل به ما ارث رسیده  در آینده ممکن است که ما ارا دچار بحران بسیار خطرناکی نماید.

وی  ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولان استان به ویژه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مشکلات این شرکت بزرگ که 361 نیروی شاغل و فعال دارد و از آخرین تکنولوژی یروز دنیا برای تولید نوشیدنی بهره می برد ، مرتفع شود.

وی در پایان گفت: تمام دغدغه ی ذهنی بنده و همکاران این است که با تلاش شبانه روزی و مدیریت صحیح، بتوانیم این واحد بزرگ را همچنان فعال نگه داریم تا هم به تثبیت اشتغال و بهبود فضای کسب و کار استان و هم به رونق اقتصادی استان گلستان و کشور عزیزمان کمک کنیم.

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان |
کد خبر : ۵۰,۲۹۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید