برگزاری بیش از 3300 نفرساعت دوره آموزشی در اداره کل تعاون، کار و رفاه قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از برگزاری سیزده دوره آموزشی طی سه ماه ابتدای سال1394 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم  مهندس بازوند  گفت:  سیزده دوره آموزشی  طی سه  ماه ابتدای سال1394  که بیش از سه هزار و سیصد نفرساعت دوره آموزشی است  در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده طی سه ماه ابتدای سال1394سیزده  دوره آموزشی برای بیش از  525 نفر مخاطب برگزار شد که سه هزار و سیصد و هشت نفرساعت آموزش را شامل شده است.

بازوند تصریح کرد: برگزاری این دوره ها در راستای افزایش  و ارتقای آگاهی  و توانمندی  کارگران، اتباع خارجی،کارکنان و مدیران مسئول دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال  اتباع خارجی ، کارفرمایان و تعاونگران  استان بوده است.

بنابراین گزارش ، ارایه مباحث نظری و در اختیار گذاشتن فایل برنامه‌های آموزشی در وب سایت اداره کل  برای مخاطبان این وب سایت  شامل (کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و پرسنل مجموعه داخلی اداره کل)، باعث شده است تا کاربران به راحتی فایل آموزشی مورد نظر مباحث را دریافت ، مطالعه و در آزمون دلخواه شرکت کرده و در خاتمه گواهینامه مربوط را نیز دریافت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در پایان با اشاره به عنوان دوره ها گفت: درطی مدت برگزاری سیزده  دوره آموزش با عنوان آشنایی با قوانین و مقررات تامین اجتماعی، پیشگیری از اعتیاد، کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار، قوانین اشتغال اتباع خارجه،نحوه صدور پروانه کار و کارت اتباع خارجه، آشنایی با نرم افزار واژه پردازها و صفحه گستر، امداد و نجات، مواد مخدر و پیامدهای سوء آن، حقوق تعاون، اصول مذاکرات تشکلهای کارگری و کارفرمایی با 525 نفر شرکت کننده میزان 3308 نفر ساعت آموزش برگزار شده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۴
کد خبر : ۵۰,۲۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید