مدیرکل تعاون، کار و رفاه هرمزگان: استمرار فریضه امر به معروف تکلیف و وظیفه همگانی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر تکلیف و وظیفه همگانی است، بر استمرار این امر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" در نشست شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد صیانت از حقوق شهروندی با اشاره به اینکه برخورد دوستانه مهم‌ترین اصلی است که در امر به معروف باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر در هر دستگاهی باید با حفظ حریم خصوصی افراد همراه باشد و احترام به افراد جزو اصول این امر مقدس است.

وی افزود: حسن برخورد، رفتار مناسب و احترام متقابل به همکاران و ارباب رجوع، داشتن وجدان کاری و انجام امور با  جدیت و تلاش از مصادیق امر به معروف در دستگاه اجرایی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.

سلیمی در ادامه بر تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به موقع که از مهم ترین مصادیق حقوق شهروندی است، تاکید و اضافه کرد: رضایتمندی ارباب رجوع مهم است و باید در برخورد مطلوب و شایسته با ارباب رجوع، نهایت دقت و کوشش را داشت.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر فعال سازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در اداره کل، ترغیب همکاران برای حضور در نماز جماعت، گنجاندن برنامه های آموزشی مرتبط برای کارکنان و اصلاح فرایندها برای راهنمایی ارباب رجوع  نیز تاکید کرد.

 

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۹
کد خبر : ۵۰,۳۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید