نشست هم اندیشی بهبود فضای کسب و کار شهرستان گرمسار برگزار شد

جلسه هم اندیشی بهبود فضای کسب و کار شهرستان گرمسار با حضور دکتر کاتب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و ایوانکی ، جمعی از صاحبان صنایع و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری گرمسار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، جواد حسینی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار ضمن ارایه گزارشی اجمالی و مقایسه ای از وضعیت اشتغال در سه ماهه اول سال 94 و 93 در شهرستان گرمسار ، به تشریح فضای موجود و راهکارهای بهبود کسب و کار پرداخت.

سپس روسای دستگاههای اجرایی مدعو و صاحبان صنعت و صاحبنظران حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

دکتر کاتب نماینده شهرستان و رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شواری اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در حوزه اشتغال در سال 93 گفت: ایجاد اشتغال در کشور باید به یک عزم جدی تبدیل شده و سرمایه گذاری در حوزه ICT (حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات) بسیار موثر و کارگشا خواهد بود چرا که این نوع اشتغالزایی وابستگی به مکان خاصی نداشته و حجم کاربران و استفاده کنندگان از این نوع خدمات بسیار گسترده و در حال افزایش است.

وی ضمن تاکید بر تلاش در حفظ بنگاههای اقتصادی موجود افزود: با توجه به دستور ریاست جمهوری می بایست در استانها و شهرستانها کمیته هایی جهت بررسی موردی درخواست سرمایه گذاران و مشکلات صنعت و صاحبان مشاغل برگزار و اعلام نتیجه شود.

لذا کمیته شهرستان گرمسار نیز می بایست فعال و به صورت ماهانه جلسات خود را برگزار نماید.

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸
کد خبر : ۵۰,۳۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید