کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گرمسار برگزار شد

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گرمسار با حضور کلیه مدیران و روسای دستگاههای اجرایی و بانک های عامل عضو کارگروه در محل سالن شهید صبوری فرمانداری شهرستان گرمسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، جواد حسینی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مواردی را در خصوص دستور جلسه بیان کرد و به تفاهم نامه سه جانبه طرح تکاپو در استان سمنان اشاره و به شرح اهداف آن پرداخت.

محمد اسکندری دبیر اجرایی طرح استانی توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) به تشریح طرح پرداخت و نهایتا اعضای کارگروه سوالات خود را مطرح و ابهامات توسط مجری طرح پاسخ داده شد.

صحرایی معاون فرماندار شهرستان گرمسار نیز ضمن خوب ارزیابی کردن این طرح تمامی روسای دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل عضو کارگروه را مکلف به مطالعه کامل طرح و ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات نمودند.

رحیمی نماینده گروه صنعتی رافا ضمن تشریح طرح اشتغالزایی خود در منطقه ایوانکی، درخواست های خود را مطرح و قرار بر این شد فرمانداری شهرستان ضمن انجام مکاتبات با استان، همراهی شهرستانی با مجریان این طرح صورت پذیرد که در مرحله اول 200 نفر اشتغالزایی برای شهرستان خواهد داشت.
۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳
کد خبر : ۵۰,۳۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید