برگزاری نشست شورای قشر بسیج کارگری سمنان

نخستین جلسه شورای قشر بسیج کارگری استان سمنان در سال 94 با حضور کلیه اعضاء در محل دفتر مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، در این نشست اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در واقع ما خودمان را از مدعیان اصلی صنعت می دانیم زیرا سه ضلع کارگر،‌ کارفرما و پیوند دهنده آن تفکر بسیج همه از اعضاء این شوراست.

وی ادامه داد: اگر ما به این موضوع توجه نماییم در دانش ، صنعت ، اقتصاد و ... حرف اول را می زنیم که خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی های مناسب ، گام در مسیر توسعه و رفاه عمومی مدنظر تمامی دولتمردان است.

غنیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در دیدار با کارگران و تاکید مقام عالی وزارت در خصوص استفاده از تولیدات داخلی گفت: نهضت مصرف کالاهای ایرانی در مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان آغاز شده و با توجه به بخشنامه وزیر کمیته ای در استان تشکیل گردید تا در صورت عدم وجود کالای مشابه داخلی و بر حسب ضرورت از کالای خارجی استفاده شود  و در غیر اینصورت بر اساس تکلیف قانونی و وظیفه شرعی همه مکلفیم به منظور توسعه و رونق تولید از کالاهای ساخت داخل استفاده نماییم.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تصریح کرد: برای تولید داخلی با کیفیت بایستی وارد میدان شد و کار عملیاتی انجام داد و به سمت توانمندسازی کف اجتماع رفته و با استفاده از آنها و بکارگیری تمام تفکر و به منصه ظهور رساندن خرد جمعی بتوانیم نظرات را جمع آوری و کار عملی انجام دهیم.


۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۳
کد خبر : ۵۰,۳۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید