مدیرکل تعاون، کار و رفاه هرمزگان با مدیران کل تامین اجتماعی و بهزیستی استان دیدار کرد

به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی "مهندس سلیمی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به همراه معاونان این اداره کل با مدیران کل تامین اجتماعی و بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "مهندس سلیمی" ضمن تبریک این هفته گفت: تاکید دولت بر حوزه رفاه و تامین اجتماعی نشان دهنده این است که مسوولیت بزرگی بر عهده تامین اجتماعی که 54درصد جمعیت استان را تحت پوشش دارد، گذاشته شده است.

"حیدری بلوکی" نیز ضمن تقدیر از تلاشهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای تعامل و همکاری متقابل که بخش زیادی از مسایل کارگری از طریق این همکاری ها برطرف می شود، گفت: انجام به موقع تعهدات سازمان تامین اجتماعی در گرو پرداخت به موقع حق بیمه ها از سوی کارفرمایان است و تاخیر در پرداخت مطالبات می تواند مشکلاتی را برای خدمات گیرندگان ایجاد کند.

وی از 7۰۰ میلیارد تومان مطالبات معوقه انباشته شده به عنوان شاخص ترین چالش اداره کل تامین اجتماعی استان نام برد و بیان کرد: برای ارائه بهتر خدمات به متقاضیان، ضروری است سازمانها، موسسات، شرکت ها و نهادهای بدهکار به سازمان هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف بدهی های خود اقدام کنند.

مهندس سلیمی در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان نیز از تلاشهای مدیرکل و کارکنان این اداره کل در راستای ارائه خدمات به افراد آسیب پذیر تقدیر کرد.

"سیما مرادی" مدیرکل بهزیستی استان گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی از برنامه های راهبردی است و همه دستگاهها باید برای حل آسیب های اجتماعی کمک کنند و امسال نیز در این راستا با صدا و سیما همکاریهای نزدیکی صورت گرفته است.

  

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۴۱
کد خبر : ۵۰,۳۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید