نشست هم اندیشی کارفرمایان در شهرستان مهریز برگزار شد

نشست هم اندیشی کارفرمایان با نمایندگان دولت در راستای افزایش تشکلهای کارگری و کارفرمایی در اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، جلسه هم اندیشی کارفرمایان با موضوع افزایش تشکلهای کارگری و کارفرمایی در محل سالن اجتماعات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز و با حضور علی شیخی مدیر روابط کار ،حمیدرضا دهقان رئیس اداره تشکلهای کارگری  کارفرمایی  اداره کل و ناصر زارع مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز با حضور جمعی از کارفرمایان تشکیل شد.

در ابتدا ناصر زارع مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات  و با تاکید بر اهمیت نقش تعاملی خدمت مدعوین  توضیحاتی را در خصوص شرح وظایف معاونت روابط کار ایراد نمود.

در ادامه علی شیخی،مدیر روابط کار اظهار داشت: اداره تشکل های کارگری و کارفرمائی در واقع مسئولیت شکل گیری دو حوزه شرکای اجتماعی (کارگر و کارفرما) در بحث سه جانبه گرایی را به عهده دارد که از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: موضوع سه جانبه گرایی به عنوان یک اصل پذیرفته شده،نقش و جایگاه ویژه ای در زمینه بهبود روابط کار و نظامند شدن ارتباط میان کارگر و کارفرما و دولت ایفا می کند.

وی ضمن اشاره به موضوع فصل ششم قانون کار در خصوص مراحل تشکیل ، وظایف و اختیارات تشکل نماینده کارگران،شورای اسلامی کار و انجمن های صنفی کارگری و کارفرمائی توضیحاتی را ایراد کرد.

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۰,۴۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید