تقدیر ویژه مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان از قهرمان ارزنده زنجانی درمسابقات جودوی قهرمانی جهان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان از قهرمان ارزنده جودو زنجانیها در مسابقات قهرمانی کارگران جهان که رتبه نخست را احراز کرد تقدیر نمود .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان ،احمد غریوی با حضور در محل آکادمی جودو استان زنجان از خان احمدلو قهرمان ارزشمند جودوی قهرمانی کارگران جهان تقدیر به عمل آورد .

در این آیین وی ضمن تاکید بر توجه ویژه مسئولین و مردم به امر ورزش مخصوصا جوانان به منظور پیشگیری از بروز آسیبهای عدیده اجتماعی سرمایه گذاریهای صورت گرفته در عرصه ورزش را ناکافی دانست و از مسئولین استانی و کشوری درخواست نمود به مقوله ورزش توجه ویژه ای شده و از قهرمانان کشوری و جهانی که افتخار آفرین هستند و برای اعتلای نام ایران اسلامی تلاش مینمایند میبایستی حمایتهای مادی و معنوی لازم صورت گیرد .

غریوی با توجه به وظیفه ذاتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، که صیانت از نیروی کار و منابع ارزشمند انسانی کشور دربخش کارگری می باشد به توسعه ورزش کارگری در دو بعد همگانی و قهرمانی تاکید کرد و گفت: درصورتی که ما منابع انسانی سالمی داشته باشیم به طور یقین شاهد بهره وری در محیط های کارگری خواهیم بود .

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹
کد خبر : ۵۰,۴۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید