مدیرکل تعاون،کار و رفاه چهارمحال و بختیاری: کارگر و کارفرما لازم و ملزوم یکدیگرند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری به صورت سرزده از مجموعه تفریحی ، فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان فارسان بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، مهندس جزایری ضمن بازدید از اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فارسان در جلسه هیأت حل اختلاف کارگری و کارفرمایی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان حضور پیدا کرد.

وی در این دیدار با اشاره به وظایف ذاتی هیأت حل اختلاف که بررسی اختلافات کارگری و کارفرمایی است از اعضای هیأت خواست تا با حضور به موقع و دقت نظر هرچه بیشتر پرونده های ارجاعی به هیأت حل اختلاف،نهایت تلاش خود را جهت برقراری صلح و سازش بین کارگر و کارفرما انجام دهند تا طرفین با آرامش وسازش اختلافات پیش آمده را بین آنان مرتفع نمائید.

مهندس جزایری بیان کرد: یکی از وظایف ذاتی ادارات کار و رفاه اجتماعی صیانت از نیروی کار در استان است که اعضای هیأت های حل اختلاف باید با درایت و تدبیر لازم این امر مهم را در جامعه کارگری محقق نمایند تا شاهد صمیمیت  ودلگرمی بین کارگر و کارفرما باشیم و از طرفی با رغبت خوبی در کنار یکدیگر به کار خود ادامه دهند چراکه کارگر و کارفرما لازم و ملزوم یکدیگرند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد نمایندگان کارگری وکارفرمایی و نماینده فرماندار و قضات دادگستری که اعضای هیأت حل احتلاف  می باشند باید به موقع در جلسات حل اختلاف شرکت نمایند تا پرونده های متقاضیان به دقت بررسی و آرای مورد نظر در کمتر زمان مطابق با قانون صادرو ابلاغ  گردد.

در ادامه مهندس جزایری ازمجموعه تفریحی ،فرهنگی ورزشی کارگران شهرستان فارسان بازدید و نقاط قوت و ضعف آن را مورد بررسی قرارداد و با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مهم ما پر کردن اوقات فراغت کارگران و خانواده آنان است  تصریح کرد جامعه کارگری در کنار کاروتلاش به تفریحات سالم و مفرح نیاز دارد تا خستگی جسمانی آنان برطرف شود وبا شادی و نشاط  مضاعف بتوانند بر سر کار خود حاضر و با انرژی به کار خود ادامه دهند .

مهندس جزایری تأکید کرد: باید امکانات لازم جهت ورزش کارگران و تعاونگران دررشته های مختلف در مجموعه های ورزشی کارگران فراهم گردد تا شاهد شکوفایی استعدادهای ورزشی آنان در میادین ورزشی استانی و کشور باشیم .

مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از استخر شنای در حال ساخت و ساز مجموعه ورزشی بازدید و از نزدیک نواقص و کمبود های پروژه مورد نظر را  بررسی و تأکید بر تکمیل هرچه زودتر استخر شنا مجموعه ورزشی کارگران شهرستان فارسان کرد تا کارگران و خانواده آنان در آینده نزدیک از خدمات آن بهره مند شوند.

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۶
کد خبر : ۵۰,۴۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید