سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی زنجان: مدیریت دانش در حوزه اشتغال لازم الاجرا و ضروریست

سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، با اشاره به اهمیت توانمندسازی بدنه کارشناسی حوزه اشتغال تصریح کرد:‌ بهره وری در نظام اداری حاصل نیروی انسانی توانمند آموزش دیده و خبره است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه زنجان، یوسفی گفت:  این مهم ،‌در حوزه اشتغال بسیار حائز اهمیت است و انتقال تجارب و آموزش الگوهای موفق ،‌بحثی مهم و بنیادی در جهت کوتاه شدن مسیرهای انجام کار میباشد .

یوسفی تکریم ارباب وجوع را یکی از مهمترین رئوس اقدامات دانست و گفت :‌ در حوزه اشتغال اربابان رجوع در کمال احترام برخورد میشوند و ذات کار حوزه اشتغال هم نیز همین را میطلبد . پاسخهای ما باید کاملاً قانع کننده جامع و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه باشد که این امر نیز مستلزم داشتن نیروهای مسلط به آخرین بخشنامه ها در کلیه حوزه ها است .

وی استمرار آموزش و بازآموزشی کارشناسان حوزه اشتغال را مهم برشمرد و اینچنین بیان کرد : نیازسنجی آموزشی در دست پیگیری است و بر اساس این امر دوره های آموزشی برگزار خواهد شد . هر چند ما فقط به این بسنده نخواهیم کرد و برخی دوره ها را نیز خودمان برای کارشناسان شهرستانی برگزار خواهیم نمود .

یوسفی در خاتمه گفت :‌در سال همدلی و همزبانی هستیم و ما این آموزشها را نه تنها برای همکاران اداری ،‌بلکه برای مدیران و همکاران شاغل در دفاتر کاریابی ها برگزار خواهیم کرد که این دوره ها همراه با اخذ آزمون و صدور گواهی مربوطه خواهد بود .

 

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶
کد خبر : ۵۰,۴۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید