چهارمین جلسه کمیته توسعه اشتغال بخش خدمات در زنجان تشکیل شد

سرپرست مدیریت اشتغال کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل چهارمین جلسه کمیته توسعه اشتغال بخش خدمات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، سرپرست مدیریت اشتغال کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اعلام این خبر گفت: کمیته توسعه اشتغال در بخش خدمات در راستای سیاست های کلان استان مصوب در کار گروه اشتغال استان تشکیل شده است و هدف اصلی این کارگروه شناسایی مشاغل خدماتی موجود به منظور شناسنامه دار کردن آنها و نیز مشاغل خدماتی موجود اولویت دار ، به منظور تسهیل در صدور مجوزهای مربوطه و رفع موانع موجود به منظور توسعه آنهاست.

یوسفی تشریح کرد :در این جلسه نمایندگان دستگاههای اجرایی مربوطه طبق دستور جلسه قبلی پیشنهادات خود را ارائه دادند که از جمله این دستگاهها میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ،سازمان آمزش فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی بودند که به تناسب رسالت های تخصصی مربوطه گزارشی ارائه نمودند .
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: در چارچوب نظام مند این جلسات، تقویم جلسات با هماهنگی همکاران استانداری در دست تدوین است که پس از نهایی شدن به دستگاههای اجرایی ابلاغ خواهد شد .

 

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹
کد خبر : ۵۰,۴۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید