مدیرکل تعاون، کار و رفاه زنجان: رویکرد دولت تدبیر و امید ارائه بهترین خدمات به مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مشکلات مالی و اعتباری در ادارات مانعی برای ارائه خدمات به مردم نیست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در چهارمین جلسه شورای مدیران اداره کل با اشاره به اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید ارائه بهترین خدمات به مردم است، گفت: کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تلاش و روحیه ای جهادی بدون توجه به موانع و مشکلات درسال جاری همانند سال گذشته قدم های بزرگی خواهند برداشت.
وی تصریح کرد: کلید حل مشکل اشتغال کار تعاونی است خصوصأ تعاونی های دانش بنیان و  توانمندسازی فارغ التحصیلان در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان جهت ایجاد اشتغال پایدار از اصلی ترین برنامه های این اداره کل است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، با اشاره به وجود ظرفیت های مختلف در شهرستان های استان عنوان کرد: توسعه و تقویت شرکت های تعاونی یکی از سیاست های اصلی در استان و شهرستان است که باید این مهم به صورت ویژه در دستور کار مدیران  شهرستان قرار گیرد.
وی با اشاره به وظایف، رسالت و ماموریت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: تعامل همه جانبه در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده در حوزه اشتغال و تعاون به ویژه در شهرستان های استان  یکی از نیازهای اصلی و جدی به شمار می رود.
 

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۵۰,۴۸۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید