نشست هم اندیشی مدیر و کارشناسان اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه یزد برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیر و کارشناسان اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مدیر کل امور فرهنگی – اجتماعی استانداری یزد در راستای تبادل نظر ،فعالیت و هماهنگی هر چه بهتر و بیشتر حوزه های مشترک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این جلسه سید حسین سالاری،مدیر اجتماعی این اداره کل به بیان فعالیت ها، وظایف و ماموریت های حوزه خود پرداخت و پس از بیان مشکلات و موانع موجود بر سر راه توسعه فعالیت های اجتماعی ،خواستار همراهی و تعامل بیشتر مردم و مسؤولان شد.

در ادامه محمد مهدی جوادیان زاده،مدیر کل امور اجتماعی استاندار نیز ضمن تشکر از فعالیت های اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد و تبیین اهمیت و نقش جامعه کار و تولید ،قول مساعد همکاری و تعامل همه جانبه با این اداره کل به خصوص جامعه کارگری را بیان و خواستار پر رنگ تر شدن این تعامل و مناسبات شد.
وی تصریح کرد: باید به مشکلات و آسیب های پیش روی جوانان توجه خاص کرد و برنامه های ویژه ای را برای افزایش مشارکت های اجتماعی و فرهنگی آن ها در دستور کار قرار داد تا راه شیوع اعتیاد و سایر معضلات اجتماعی که دامنگیر جوانان است، سد شود.

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۰,۴۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید