کسب رتبه دوم مسابقات فوتسال جام رمضان توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه زنجان

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، از کسب رتبه دوم مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان توسط این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  زنجان، مجتبی بازرگان گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون، کار  و رفاه اجتماعی در استان زنجان  بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی استان طی 3 روز برگزار شد.
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه اظهار داشت: در این رقابت ها تیم بهزیستی با پشت سر گذاشتن رقیبان خود کاپ قهرمانی  را ازآن خود ساخت. همچنین تیم منتخب اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقام دوم را کسب کرد.
در مراسم اختتامیه  این مسابقات که با حضور مدیر کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان برگزار شد  با اهدای جام به همراه جوایز نفیسی  از کلیه تیم های ورزشی تقدیر بعمل آمد.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط بین کارکنان ادارات تابعه و در راستای هماهنگی و تعامل  بین همکاران خانواده بزرگ تعاون، کار  و رفاه اجتماعی در استان دانست و تاکید کرد: برگزاری این قبیل مسابقات می تواند موجبات هماهنگی بین کارکنان مجموعه در سطح استان را فراهم نماید.

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰
کد خبر : ۵۰,۵۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید