تشکیل کمیته حمایت از واحدهای مشکل دار در قالب بسته حمایت از تولیدکنندگان در یزد

مدیرعامل بانک صادرات در جلسه ای با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد نسبت به پرداخت تسهیلات واحدهای صنعتی مشکل دار در قالب بسته حمایت از تولید اعلام آمادگی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد، در این جلسه محمد حسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، ضمن تاکید بر جایگاه بانک ها در پویایی اقتصادی،اظهار کرد: بانک ها به عنوان عامل تسهیل گر و حمایتی در عرصه تولید و خدمات نقش آفرینی کرده و می توانند زمینه ساز اقتصاد رو به جلو باشند.

وی گفت: باید با همراهی بانک ها  در استان یزد شرایطی برای استفاده از تمام ظرفیت ها در جذب منابع و حمایت از تولید گام موثر برداریم.

ریاحی افزود:در راستای حمایت از جامعه تولید در قالب کمیته حمایت از واحدهای مشکل دار در قالب بسته حمایت از تولیدکنندگان را مطرح و باید  بتوانیم نسبت به استفاده از ظرفیت های خروجی برای بالا بردن مطلوبیت منابع داخلی تلاش گسترده نماییم.

ابوالفضل پور حسنی، مدیرعامل بانک صادرات استان یزد پس از هم اندیشی و تبادل نظر در این جلسه، آمادگی این بانک نسبت به پرداخت تسهیلات برای حمایت از واحدهای صنعتی مشکل دار را اعلام و ابراز امیدواری کرد که این حرکت بتواند گام موثری در پیشرفت صنعت استان یزد باشد.

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۰,۵۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید