مدیرکل تعاون، کار و رفاه کرمانشاه: دولت تدبیر و امید دولتی پاسخگوست

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید دولتی پاسخگوست و مانیز موظف به پاسخ به جامعه هدف هستیم .
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، داود یاوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت متبوع در کرمانشاه گفت: یکی از ماموریت های اساسی وزارت متبوع بررسی، پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی در جامعه هدف است؛ آسیب های اجتماعی همیشه چندین قدم از مسئولان و برنامه ریزی ها جلوتر عمل کرده به همین دلیل کنترل آن هزینه بر بوده و هست.
وی با توجه به پتانسیل موجود در دستگاه های عضو شورا و نیز وجود تعامل خوب خواست از فرصت به دست آمده به گونه ای استفاده شود که علاوه بر تحقق اهداف شورا مسائل و مشکلاتی نیز که به هر حال در جامعه وجود دارد و گریزی از آن نیست و برنامه ریزی برای کنترل و پیشگیری از آنها نیز از وظایف وزارت متبوع به شمار می­رود در جلسه مطرح و با استفاده از خرد جمعی به شور و بررسی گذاشته  شود.

یاوری در ادامه افزود: شاید دیدن بعضی چیزها و مطرح کردن آن آزار دهنده باشد ولی وقتی باعث حذف حتی یک فاکتور آزاردهنده دیگر شود یعنی ما در مسئولیت مان موفق عمل کرده ایم .

یاوری ادامه داد : دولت، دولت پاسخگوست و ما نیز موظف به پاسخ هستیم چه بهتر که با بررسی و برنامه پاسخ بدهیم تا شرمنده جامعه هدف نباشیم.

در ادامه این نشست و پس از ارائه گزارش اداره بهزیستی در خصوص آسیب های اجتماعی اعضای شورای هماهنگی پیرامون مباحث مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵
کد خبر : ۵۰,۵۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید