تشکیل 40 هیات تشخیص بیمه بیکاری در سه ماهه اول سال در قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم ، مطرح شدن پرونده های متقاضیان بیمه بیکاری در هیات های تشخیص بیمه بیکاری و گزارشهای میدانی تهیه شده توسط کارشناسان و عدم واجد شرایط بودن متقاضیان بیمه بیکاری را علت کاهش و کنترل در تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، نصراله بازوند تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری استان را 1436  نفر اعلام کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تعداد برقراری بیمه بیکاری 507 نفر بوده است.
وی افزود: در سه ماهه اول سال جاری تعداد283  نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری ناشی از عدم پذیرش شغل، عدم پذیرش آموزش، عدم حضور و غیاب، اشتغال پنهان و اشتغال بر اساس خوداظهاری مقرری آنان قطع شده است .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تعهد ایجاد اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در سه ماهه اول سال جاری را 45 نفر اعلام کرد و  افزود: تا پایان خرداد ماه امسال تعداد 45 نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است، که اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در سه ماهه اول سال جاری کل میزان تعهد سال را پوشش داده و نسبت به تعهد پیش بینی شده 50 درصد رشد داشته است .
بازوند گفت: از تعداد کل45 نفر اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری استان در سه ماهه اول سال جاری  تعداد 17 نفر از طریق آموزش فنی و حرفه ای و تعداد28 نفر از طریق خوداظهاری اشتغال مجدد داشته اند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در خصوص اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری گفت:  ما از طریق اشتغال مجدد به دنبال برگشت منابع به تولید و کمک به توسعه جهت تأمین نیروی انسانی و کاهش قیمت تمام شده تولید می باشیم .
نصراله بازوند از تشکیل 40 هیات تشخیص بیمه بیکاری در سه ماهه اول 94 خبر داد و اعلام کرد: تعداد 734  پرونده در هیات های مذکور مطرح شده که از این تعداد428 پرونده موافق و تعداد 65 پرونده مخالف تشخیص داده شده است.
نصراله بازوند مطرح شدن پرونده های متقاضیان بیمه بیکاری در هیات های تشخیص بیمه بیکاری و گزارشهای میدانی تهیه شده توسط کارشناسان و عدم واجد شرایط بودن متقاضیان بیمه بیکاری را علت کاهش و کنترل در تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان اعلام کرد.
 


۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰
کد خبر : ۵۰,۵۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید