نشست اعضای انجمن صنفی کارگری و متخصصین کنترل کیفیت در گرمسار برگزار شد

اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی کارگری و متخصصین کنترل کیفیت گرمسار با غلامرضا کاتب نماینده شهرستانهای گرمسار و ارادان در مجلس و جواد حسینی رییس اداره تعاون، کار و رفاه گرمسار و حسین سلمانی رییس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی گرمسار دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه سمنان، در این نشست حسین صفری رییس هیات مدیره انجمن صنفی ضمن تقدیر و تشکر از حضور نماینده شهرستان و تقدیر از همراهی مجموعه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار ، در خصوص تاسیس این انجمن صنفی، مسایل و مشکلات و درخواست های انجمن صنفی متخصصین کنترل کیفیت شهرستان را بیان کرد.

 در ادامه جواد حسینی رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار ضمن ارائه آمار و گزارش کامل از اهداف و چگونگی تشکیل تشکل های صنفی گفت: تشکل متخصصین کنترل کیفیت یکی از تشکل های کارگری فعال شهرستان بوده و عملکرد چند ماهه این تشکل ، خوب و قابل قبول است.

دکتر کاتب نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و ارادان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار در خصوص برگزاری چنین جلساتی ، خواستار گسترش کمی و کیفی فعالیت های تشکل های صنفی کارگری و کارفرمایی در شهرستان گرمسار شد و افزود: بخشی از مشکلات در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی و هزینه چاپ بروشورهای مورد نیاز تشکل صنفی توسط سازمان فنی و حرفه ای مرتفع خواهد شد و سایر درخواست ها نیز در اسرع وقت پیگیری می شود.                        

سلمانی رییس اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی نیز اعلام کرد: با توجه به عملکرد مناسب این انجمن صنفی ، امکان واگذاری برخی از وظایف اداره به این انجمن صنفی به عنوان همکار وجود داشته و در حال بررسی هستیم .
۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۷
کد خبر : ۵۰,۵۸۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید