کلاس آموزشی اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر ویژه کارگران گرمسار برگزار شد

یک دوره کلاس آموزشی ویژه کارگران در خصوص اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در محل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار با حضور جمع کثیری از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان گرمسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، جواد حسینی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسار ضمن خوشامدگویی به مدعوین و تشکر از حضور آنها در این دوره آموزشی مطالبی را پیرامون مضرات و آسیب های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر و افیونی بیان و تاکید کرد: در جامعه کار و تولید ، آسیب ها و لطمات وارده در صورت اعتیاد افراد چند جانبه است، چرا که جدای از ضرر و زیان های وارده به فرد مصرف کننده، واحد تولیدی و کار همه افراد تحت تاثیر آن قرار می گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با آگاهی افراد و جامعه هرگز معتادی در کشور ما وجود نداشته باشد و این بلای خانمانسوز به طور کامل ریشه کن شده و چیزی به عنوان مواد مخدر و افیونی در کشور نداشته باشیم.

در ادامه مهندس اسحاق قزلو مدرس دوره تعریف جامعی از مواد مخدر و اعتیاد به این مواد ارائه نمود و افزود: امروزه مواد مخدر صنعتی و قرص های روان گردان که به اشتباه در بین قشر جوان به عنوان مواد غیر اعتیاد آور شناخته شده، بیشترین آسیب و تهدید برای جامعه و جوانان هستند.

 

۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸
کد خبر : ۵۰,۵۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید